Inga Pavloviča

Inga Pavloviča

5 stars rating vector

“Mani aizrauj aktīvs dzīvesveids un piedzīvojumi. Taku skrējieni, distanču slēpošana Lapzemē, nakšņošana teltī, vakari pie ugunskura un laivu braucieni mazās upītēs- šo uzskaitījumu varētu turpināt vēl ilgi. Šķiet, ar vienu dzīvi ir par īsu, lai paspētu visu. Tieši tāpēc man patīk fotografēt- tā ir iespēja iemūžināt mirkli un noglabāt to savā dārgumu lādītē. Tomēr pats svarīgākais man ir mana ģimene.”

Kategorija: Bērnu un ģimeņu fotogrāfe
Cenas: Sākot no € 50 par pakalpojumu
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfes apraksts

Inga Pavloviča ir ģimenes fotogrāfe šī vārda plašākajā nozīmē – sekojot līdzi klientu dzīves ciklam. Kāzas, gaidību fotosesijas, pēc tam jaundzimušie, bērni un ģimenes fotosesijas. Inga cenšas veidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem. Būt kā ģimenes draugs, kas zina, kā vislabāk izvilināt smaidu no mazā, kā palīdzēt atbrīvoties tētim un kā visskaistāk izskatās mamma. Fotogrāfe lieliski saprotas ar visa vecuma bērniem, ir atsaucīga, draudzīga un sirsnīga. Tā kā Inga vēlas, lai klienti pie viņas atgrieztos atkal un atkal, viņa vienmēr izdara visu, lai serviss būtu visaugstākajā līmenī.

Piedāvātie pakalpojumi

Inga Pavloviča fotografē kāzas, gaidību fotosesijas, bērnus, ģimenes, portretus, ja nepieciešams, ballītes u.c. Viņai vislielākā pieredze ir tieši ģimeņu fotografēšanā. Inga piedāvā fotosesijas gan studijā, gan brīvā dabā. Fotogrāfei ļoti patīk strādāt ar dabīgo apgaismojumu, ja tas iespējams. Inga uzskata, ka fotosesijām ir jābūt jautri kopā pavadītam laikam, nevis mokošam pienākumam. Nekādu stīvu pozu un mākslīgu smaidu. Jūsu bērniem fotosesija jāatceras kā lielisku piedzīvojumu.

  • Ingas pieredze Jums garantē lieliskas ģimenes fotogrāfijas
  • Jūs iegūsiet ģimenes draugu, kurš iemūžinās svarīgos mirkļus
  • Fotosesija būs piedzīvojums gan Jums, gan Jūsu bērniem

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!