Ieva Zeltiņa

Ieva Zeltiņa

5 stars rating vector

“Manas intereses, hobijs un aizraušanās ir fotogrāfija. Fotografēšana ir mans peļņas avots, tas viennozīmīgi ir darbs, ko veicu ar vislielāko prieku un entuziasmu! Varu raksturot sevi kā daudzpusīgu cilvēku, jo paralēli fotomākslai, studēju inženierzinātni. Jauniem darbiem un idejām uzlādēju sevi ar pozitīvo enerģiju un jaukajiem vārdiem, ko saņemu no manu fotogrāfiju varoņiem un ģimenes, kas ir mans vislielākais atbalsts.”

Kategorija: Bērnu & gaidību fotogrāfe
Cenas: No € 25 stundā.
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfes apraksts

Ieva Zeltiņa fotografēt sāka prieka pēc. Izglītojoties un praktizējoties, fotogrāfe hobiju pacēla profesionālā līmenī. Fotosesijas laikā Ievai ir svarīgi sajust saikni un saprasties ar klientu, jo tikai kopā ir iespējams radīt patiesi skaistus un neatkārtojamus kadrus. Ar bērniem Ieva cenšas sadraudzēties un izdomāt īpašu taktiku, kā ieinteresēt mazos ģimeņu pārstāvjus fotografēties. Fotosesiju laikā viņa nereti joko un uzmundrina cilvēkus, jo pozitīvas domas un plašs, patiess smaids spēj radīt dienu gaišāku un fotogrāfiju – vēl skaistāku.

Piedāvātie pakalpojumi

Ieva Zeltiņa iemūžina neviltotus smaidus – topošās māmiņas, laimīgas ģimenes, priecīgus bērnus un jauno ģimeņu dzimšanas brīdi – kāzas. Fotogrāfe piedāvā fotosesijas gan dabā, gan fotostudijā, tāpēc katrs var izvēlēties sev tīkamāko fotografēšanās vietu. Ieva ir radoša un daudzpusīga fotogrāfe. Viņa novērtē klientus, kas iesaistās fotogrāfiju veidošanas procesā – ar idejām, vēlmēm un savu redzējumu, kā arī pati konsultē, lai iegūtu lielisku iznākumu. Izvēloties Ievu, Jūs iegūsiet kvalitatīvas fotogrāfijas, pozitīvas emocijas un lieliskas atmiņas.

  • Jūs iegūsiet kvalitatīvas un profesionāli apstrādātas fotogrāfijas
  • Fotogrāfes fotosesijās valda humors un pozitīvas emocijas
  • Ieva atradīs kopīgu valodu un radīs smaidu katram Jūsu ģimenes loceklim

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!