“Mani ārkārtīgi aizrauj katrs cilvēks kā unikāla vērtība un katra tikšanās ir īpaša. Reizēm tas ir pavisam vienkārši, kā pastaigājoties un vērojot koku šūpošanos vējā..reizēm – pavisam radoši ar dīvānu pārvešanu uz meža vidu un gardiem smiekliem, ēdot ķiršus putukrējumā un zīmējot viens otram ūsiņas. Arī pavisam nopietni, klusi un dziļi var.. Svarīgākais ir ielūkoties dziļāk – pašam sevī. Atrast daļiņu sevis. Fotogrāfija ir brīnišķīgs mēdijs – reizēm – lai pārvarētu stereotipus – kādam man jābūt, lai es būtu labs un lai patiktu citiem. Fotogrāfija ir ceļš pie sevis.”

Kategorija: Gaidību fotogrāfe
Cenas: No € 120 par fotosesiju.
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfes apraksts

Eva Marija fotografē jau kopš 11 gadu vecuma. Pēdējos 6 tas notiek tādā līmenī, ka viņu var saukt par profesionālu fotogrāfi. Pirms 4 gadiem Eva atstāja vadošu amatu kādā Skandināvu uzņēmumā, lai veltītu visu savu enerģiju šajā maģiskajā nodarbē. Eva ir fantastiska mazuļu un gaidību fotogrāfe. Viņa ir ārkārtīgi pozitīva un empātiska. Eva ir apguvusi fotografēšanu Latvijas Mākslas akadēmijā, kā arī mācījusies pie Latvijas labākajiem foto meistariem. Eva ir pārliecināta, ka nekad nedrīkst apstāties pie sasniegtā, tādēļ turpina mācības pie pasaules līmeņa fotogrāfiem.

Piedāvātie pakalpojumi

Eva Marija ir gaidību un ģimenes fotogrāfe, taču īpašu uzsvaru viņa liek uz jaundzimušo fotografēšanu. Eva pati ir divu burvīgu bērnu mamma, tādēļ lieliski pazīst gan bērnus, gan jaunos vecākus, un vēl bez fotografēšanas var dot dažādus praktiskus padomus ikdienas dzīves atvieglošanai. Ikviena fotosesijai Evai sākas ar sarunu, noskaidrojot, kā klients to vēlētos redzēt un izjust. Tas ir piedzīvojums, kā rezultātā taps kas brīnišķīgs. Pārsvarā jaundzimušo fotosesijas norisinās klientu mājvietās, taču Eva Jūs ar prieku uzņems arī fotostudijā, Rīgas centrā. Par saviem pakalpojumiem Eva vēlas saņemt sākot no 120 eiro par fotosesiju (~2 stundas). Jaundzimušo fotosesija Jums izmaksās 140 eiro, iekļaujot Evas ceļa izdevumus.

  • Jūs iegūsiet 40 skaistas, smalki apstrādātas digitālās fotogrāfijas
  • Eva pati izveidos un paņems līdz visus aksesuārus un kompozīcijas
  • Tēlaini izsakoties, Eva fotografē nevis ar fotoaparātu, bet ar sirdi

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!