Zane Meiere

Zane Meiere

“Manas intereses, hobijs un aizraušanās ir fotogrāfija. Brīvajā laikā ļoti labprāt turpinu mācīties par foto un droši vien tā dzīvošu visu mūžu. Laiks iet uz priekšu, bet intereses nemainās, mainās tikai idejas ko, kā un kur fotografēt.”

Kategorija: Bērnu fotogrāfe
Cenas: Droši jautājiet fotogrāfei!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfes apraksts

Zane Meiere fotografē jau vismaz 6 gadus. Viss aizsākās, it kā, nejauši – studiju laikā, piestrādājot pie krustmātes fotostudijā viņa slaucīja grīdu, rullēja fonus, lika gaismas un tā Zane sāka veidot pamatu savai fotogrāfes karjerai. Mācoties un iegūstot pieredzi, aizraušanās kļuva par sirdslietu un sirdslieta – par darbu, kurš ik dienas sniedz pozitīvas emocijas!

Piedāvātie pakalpojumi

Zane Meiere labprāt bildē jebko, ja tiek dota radoša brīvība. Ikdienā viņa iemūžina dažādus notikumus, tomēr vislielāko prieku Zanei sagādā bērnu fotografēšana. Tā arī ir kategorija, kurai viņai ir primāri pievērsusies un iemesls ir pavisam vienkāršs – bērni saprot Zani un Zane lieliski saprot bērnus. Priekš viņas tā ir pavisam cita pasaule, kura ir daudz košāka, daudz dziļāka un daudz patiesāka. Izvēloties Zani, Jūs iegūsiet fotogrāfi, kura iemūžina bērnu patiesās emocijas un trauslumu, mākslinieciskās un profesionālās fotogrāfijās!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!