Sintija Lukmane

Sintija Lukmane

“Esmu radoša un atvērta personība. Neatņemama manas dzīves sastāvdaļa ir sports – skriešana kopā ar maniem suņiem, peldēšana un volejbols. Esmu arī liela saldummīle – saldējums un šokolāde liek maniem lūpu kaktiņiem pacelties. Noteikti varu teikt, ka esmu ģimenes cilvēks. Dzīve uz vietuļas salas nav priekš manis, bet ģimenes kopā sanākšana – tas, kas padara mani laimīgu.”

Kategorija: Bērnu fotogrāfe
Cenas: Sākot no € 35
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfes apraksts

Sintija Lukmane profesionāli fotografē nu jau ceturto gadu. Pirmā pieredze gūta, iemūžinot savu lielo radu saimi bilžu arhīvam. Hobiju paceļot augstākā līmenī, Sintija pabeidza 1.līmeņa fotokursus pie fotogrāfa Ronalda Šulca, bet ir mērķis tiekties vēl augstāk. Katra fotosesija Sintijai ir īpašs notikums. Pozitīvās emocijas uzlādē un piepilda ar vēlmi sagādāt patīkamus mirkļus ikkatram klientam. Fotogrāfe darbam pieiet ar lielu atbildības sajūtu, iedrošina un, lai procesu padarītu patīkamāku, iepriekš izrunā visus interesējošos jautājumus, kā arī sniedz padomus.

Piedāvātie pakalpojumi

Sintija Lukmane ir profesionāla stipro Latviešu ģimeņu, kāzu, pāru, bērnu un gaidību fotogrāfe. Katram jaunajam pārim piedāvā bezmaksas pirmskāzu fotosesiju, lai satiktos un iepazītos pirms lielā notikuma. Fotogrāfe strādā gan brīvā dabā, gan fotostudijā, kā arī ir gatava jauniem izaicinājumiem un idejām. Sintija parūpēsies par nepiespiestu gaisotni, pozitīvām emocijām un lieliski pavadītu laiku. Sazinieties ar Sintiju jau tagad, lai noskaidrotu fotosesijas cenas un citas nianses!

  • Jūs iegūsiet bezmaksas pirmskāzu fotosesiju
  • Fotogrāfijas tiks iesaiņotas tieši Jums paredzētā kastītē ar USB flešatmiņu
  • Sintija garantē nepiespiestu gaisotni un pozitīvas emocijas

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!