Sandra Vabule

Sandra Vabule

“Esmu radošs un optimistisks cilvēks. Patīk vienkāršas lietas ar “odziņu”. Uzskatu, ka esmu drosmīga, jo nebaidos izmēģināt ko jaunu, pirms tam nezinot kāds būs iznākums. Bieži sekoju savai intuīcijai un esmu mūžīgais students – mācos pati no sevis un cenšos būt labāka pati par sevi. Jo vairāk es mācos, jo augstākas kļūst ambīcijas. Visiem iesaku: “Dari to ko mīli un būsi laimīgs!”

Kategorija: Bērnu un zīdaiņu fotogrāfe
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfes apraksts

Sandra Vabule ir pabeigusi mūzikas skolu, spēlējusi vijoli un arī dzied. Ilgi viņas lūgumu pēc kameras neviens neuztvēra nopietni. Savai pirmajai fotokamerai Sandra sakrāja pati, pēc tam mīlestība pret fotogrāfiju tikai auga. Savu karjeru viņa nolēma saistīt ar fotografēšanu jau vidusskolā, tad paralēli augstskolai apmeklēja foto kursus, daudz ko apguva pašmācības ceļā, bet kad ar to bija par maz – iestājās profesionālā fotogrāfu skolā, pabeidza to un ieguva kvalifikāciju – fotogrāfs.

Piedāvātie pakalpojumi

Sandra Vabule fotografē gandrīz visu, tomēr vistuvāk Sandras sirdij ir tieši bērnu un zīdaiņu fotogrāfija. Daudzi uzskata, ka tas ir visgrūtākais no fotožanriem, jo nekad nezini kā bērns uzvedīsies, bet Sandra mīl izaicinājumus un īstas emocijas. Viņa patstāvīgi pilnveido sev un fotosesijā būs Jūsu draugs, ieklausīsies viedoklī un idejās, atradīs labākos rakursus un īsto brīdi, kad nospiest podziņu. Sazinieties ar Sandru un Jūs saņemsiet individuālu un precīzu cenu piedāvājumu!

  • Sandras pieredze Jums garantē lieliskas fotogrāfijas
  • Apstrādātas fotogrāfijas divus nedēļu laikā, kāzu bildes – mēneša
  • Lieliski pavadīts laiks un satriecošas fotogrāfijas

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!