Māra Oliveira

Māra Oliveira

5 stars rating vector

“Esmu radoša personība, kura, labprāt, izpauž sevi dažādos mākslas veidos. Mani aizrauj un iedvesmo cilvēki, viņu dzīvesstāsti un pieredzes, tāpēc, darbojoties fotografēšanas sfērā, es spēju lieliski apvienot divus man svarīgus elementus – mākslu un saskarsmi. Manuprāt, tas mani raksturo. Fotografēšanā mani aizrauj viss, sākot no pirmās ziņas līdz pat pēdējai, kas tiek nosūtīta klientam. Process, kas norisinās vidū ir gluži vienkarši veids, kā es komunicēju ar pasauli caur mīlestību.”

Kategorija: Bērnu fotogrāfe
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfes apraksts

Par fotografēšanu Māra Oliveira interesi sāka izrādīt jau 8-9 gadu vecumā, kad pirmo reizi bija iespēja rokās turēt kameru. Tad tika uzņemtas ne tikai fotogrāfijas, bet arī filmētas īsfilmas, kurām fotogrāfe rakstīja scenāriju un pati, kopā ar vienaudžiem, atveidoja dažādas lomas. Tagad tās glabājas plauktā, ierakstītas kasetēs, kā apliecinājums radošuma aizsākumiem foto un video jomā, kurā Mārā joprojām aktīvi darbojas un pilnveidojas.

  • Māra izveidojusi fotosesiju sludinājumu lapu mājaslapā facebook.com – Fotosesijas
  • Sākotnēji, piedāvājot bezmaksas fotosesijas, Māra uzkrāja vērtīgu pieredzi un pirmo portfolio
  • Brīvā laikā Māra dzied, nodarbojas ar rokdarbiem, sportu un izbauda kultūras pasākumus

Piedāvātie pakalpojumi

Māra Oliveira praktizējas dažādu fotosesiju veidošanā gan studijā, gan dabā, taču prioritāte ir ģimeņu, bērnu,  grūtnieču un individuālās fotosesijas. Tajās ir iespēja saskatīt emocijas un brīžus, kuri iemūžināti fotogrāfijās ir zelta vērti. Māra ir gatava dot priekšlikumus pirms, kā arī, sesijas laikā. Nebūs problēmu arī ar kautrīgākajiem klientiem – fotogrāfe lieliski spēj atrast kontaktu ar cilvēkiem un atbrīvot pat tos, kuri nav raduši fotografēties.

  • Garantēta nepiespiesta gaisotne un labi pavadīts laiks
  • Kvalitatīvi un laikā apstrādās fotogrāfijas
  • Māra labprāt dodas izbraukumos uz citām pilsētām

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!