Evita Puzane

Evita Puzane

“Mani aizrauj fotogrāfija, visās tās izpausmēs. Patīk skatīties citu fotogrāfu skaistos darbus, protams, fotografēt pašai. Esmu pozitīvs cilvēks, kam patīk šī pasaule, bērni, daba un dzīvnieki. Noteikti esmu komunikabla un mierīga, kā arī, man piemīt laba humora izjūta. Labprāt atrodos brīvā dabā, rūpējos par savu dārzu, savām rozēm un dzīvniekiem. Ja man jautā: “Kas pasaulē ir vissvarīgākais?”, tad tie, visnotaļ, ir mani tuvinieki un dzīvnieki!”

Kategorija: Bērnu fotgrāfe
Cenas: Sākot no €40 stundā.
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfes apraksts

Evita Puzane nopietni sāka apgūt fotogrāfiju, apmēram, 3 gadus atpakaļ. Beidzot foto kursus, viņai radās izpratne par fotogrāfiju un jauni mērķi, kas saistīti ar fotogrāfes karjeru. Šo gadu laikā Evita ir ieguvusi godalgotas vietas foto konkursos, viņas fotogrāfijas ir izstādītas izstādēs – Vecrīgā, Maskavā, kā arī, Evita ir Tautas fotostudijas “Vidze” biedre. Pati fotogrāfe, joprojām, mācās, attīstās, apmeklē fotoplenērus, individuālās lekcijas un pašmācības ceļā sevi pilnveido.

Piedāvātie pakalpojumi

Evitai Puzanei ir plašs darbības lauks, tomēr sirdij tuvākās ir gaidību, bērnu un ģimeņu fotogrāfijas. Pēdējā gada laikā Evita ir atklājusi, cik priekpilnas un emocionāli piepildītas tās ir. Tas liek vēlēties vairāk fotografēt un attīstīties, tieši šajā žanrā, kas fotogrāfei, ar katru dienu un fotosesiju, arī izdodas. Evita savās fotogrāfijās atrod cilvēkā skaisto, izceļ būtību, rada noskaņu, lai fotogrāfija celtu pašapziņu un paliktu par lielisku atmiņu jums un jūsu līdzcilvēkiem. Fotogrāfija ir viņas sirdslieta!

  • Profesionāla un pozitīva gaisotne
  • Kvalitatīvas un apstrādās fotogrāfijas
  • Evitas bildes ir mākslinieciskas un ar savu noskaņu

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!