“Sveiki! Mani sauc Darja Geka un es esmu jaundzimušo un ģimenes fotogrāfe. Dzīvē esmu ļoti atvērts cilvēks, ar mani ir viegli sarunāties un atrodu kopīgu valodu ar visiem. Esmu mūžīgais students – mācos visu un vienmēr. Mīlu visu to, kas saistīts ar mākslu. Dievinu spontānas idejas, varu pāris stundu laikā sakravāt čemodānu un aizbraukt. Mani iedvesmo cilvēki, kuri nebaidās no kardinālām pārmaiņām.”

Kategorija: Jaundzimušo fotogrāfe
Cenas: Sākot no € 70 par pakalpojumu
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfes apraksts

Darja Geka ar fotografēšanu aizrāvās jau 2015. gada sākumā, un kopš tā laika ir attīstījusi savu talantu gan apmeklējot klātienes kursus pie ārzemju top fotogrāfiem, gan studējot grāmatas par fotomākslu, gan arī izejot profesionālus fotogrāfu kursus interneta vidē. Fotografēšana Darjai nav tikai hobijs vai izklaide – tas ir viņas dzīvesveids. Darju īpaši aizrauj darbs ar jaunajām un topošajām ģimenēm. Darja ir pārliecināta, ka bērni ir mūsu lielākais dārgums.

Piedāvātie pakalpojumi

Darja Geka ir profesionāla mazuļu fotogrāfe, kas ar lielu prieku iemūžina arī grūtniecības periodu un jaunās ģimenes. Viņas pieredzes kontā ir simtiem fotosesiju un apmierinātu klientu. Mazuļu fotosesijām paredzētās drēbītes ir izstrādājusi un adījusi viņa pati, tādā veidā sniedzot papildus pievienoto vērtību fotografēšanas procesam. Jūs saņemsiet profesionālas fotogrāfijas ar unikālām kompozīcijām. Par saviem pakalpojumiem Darja vēlas saņemt sākot no 70 eiro. Sazinieties ar viņu, pastāstiet par savu ieceri un Jūs saņemsiet precīzu cenu piedāvājumu.

  • Darjas pieredze Jums garantē lieliskas jaundzimušo fotogrāfijas
  • Mazuļu kostīmi ir unikāli – tos Darja ir radījusi pati ar savām rokām
  • Darja izmanto modernu, augstas kvalitātes fotoaparatūru

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!