Armands-Beļakovs-Ceimers

Armands Beļakovs-Ceimers

5 stars rating vector

“Hobijs un darbs, viennozīmīgi, fotografēšana. Mazāk runāt, vairāk darīt, lai darbi runā manā vietā. Patīk darīt nesteidzīgi, mierīgi. Pamazām augt un attīstīties – man tas ir ļoti svarīgi.

Kategorija: Jaundzimušo fotogrāfs
Cenas: Sazinieties, lai vienotos!
Vērtējums: 5 / 5 ( atsauksmes )

Fotogrāfa apraksts

Armands Beļakovs-Ceimers pirms 8 gadiem savu hobiju pārvērta galveno ienākumu avotā. Viss sākās ar pirmo spoguļkameru, pirms aptuveni 13 gadiem, un tālāk jau notikumi dzīvē visu iegrozīja savās sliedēs. Armands jau šobrīd dara to, kas vislabāk patīk – iemūžina ģimenes un viņu atmiņas. Viņš cer, ka kādu dienu varēs fotografēt šodienas bērnu bērnus.

Piedāvātie pakalpojumi

Armands Beļakovs-Ceimers fotografē jaundzimušos, zīdaiņus līdz gada vecumam un gaidības. Šīm kategorijām viņš primāri ir pievērsies kopš 2010.gada. Fotogrāfs sadarbojoties ar fotogrāfi Sabīni, strādā nelielā, bet gaišā un siltā, pašiekārtotā fotostudijā Rīgas centrā. Studijā pie Armanda ir pieejami aksesuāri un ar fotogrāfu var sarunāt fotosesijas arī Jūsu izvēlētā vietā – mājoklī vai pie dabas. Ja Jums rodas jautājumi, sazinieties ar Armandu un Jums visu pastāstīs!

  • Profesionāla un individuāla pieeja katram klientam
  • Studijā ir pieejami aksesuāri jūsu mazuļa fotosesijai
  • Armands parūpēsies, lai fotosesiju noritētu viegli un patīkami

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!