Anda Naglina

Anda Nagliņa

“Sevi grūti raksturot, bet zinu, ka man ļoti patīk darbs, ko es daru. Esmu arī atvērta gan kā persona, gan trakām idejām. Patīk komunicēt ar apkārtējiem un klausīties cilvēku pieredzē, un notikumos.”

Kategorija: Jaundzimušo fotogrāfe
Cenas: Droši jautājiet fotogrāfam!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfes apraksts

Anda Nagliņa fotografē kopš 2015.gada un ar katru gadu, katru fotosesiju pieredze un kvalitāte aug. Kad Andai piedzima pirmā meita – mīlestība un sajūta bija neaprakstāma, tādēļ viņa fotografē zīdaiņus, grūtnieces un ģimenes. Šīs fotosesijas atsauc atmiņā tikai pozitīvas emocijas, līdz ar to Anda savam darbam pieiet ar lielu mīlestību, un tā atspoguļojas ikkatrā viņas fotogrāfijā!

Piedāvātie pakalpojumi

Anda Nagliņa katrai fotosesijai pieiet ar individuālu pieeju. Viņai galvenais, lai klients justos brīvi un rezultāts pārsteigtu pozitīvi. Ģimeņu un grūtnieču fotosesijas laikā Jums ne par ko nebūs jāuztraucas, jo visu paveiks fotogrāfe – pateiks ko uzvilkt, kā pozēt, kur skatīties. Pirms fotosesijas arī palīdzēs Jums ar idejām un aksesuāru sagatavošanas sarakstu. Zīdaiņu fotosesija ir liels notikums, kas prasa pacietību un lielu uzmanību, tādēļ viss ir rūpīgi izdomāts, aksesuāri ir pieejami un Jums nav nepieciešams neko sagādāt, ja nu vienīgi pašiem ir kas mīļš. Lai Jūs varētu mierīgi vērot un priecāties, Anda fotosesijas laikā parūpēsies par mazuli un Jūsu labsajūtu!

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!