Alla Verboloza

Alla Verboloza

“Mani sauc Alla Verboloza. Es esmu aktīva un veselīga dzīves veida piekritēja. Man patīk dažāda veida sportiskās aktivitātes – riteņbraukšana, skriešana, fitness. Ziemā, ja tas ir iespējams, izmantoju atvaļinājumu uz kalna – slēpojot.”

Kategorija: Bērnu fotogrāfe
Cenas: Droši jautājiet fotogrāfei!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfes apraksts

Alla Verboloza šobrīd profesionāli pievēršas tieši mazuļu fotogrāfijai. Šī ir niša, kas viņu piesaista un interesē, jo tā ir ļoti īpaša, ar daudzām svarīgām niansēm, kas procesa laikā jāievēro, bet gala rezultāts sniedz lielu prieku gan klientiem, gan pašai fotogrāfei. Pēdējā gada laikā Alla ir aizvadījusi vairākas veiksmīgas mazuļu fotosesijas, kā arī ir apmeklējusi starptautisko jaundzimušo fotogrāfu forumu Maskavā, kas sniedza daudz noderīgas informācijas un jaunas idejas!

Piedāvātie pakalpojumi

Alla Verboloza ir saistījusi savas intereses ar mazuļu fotografēšanu – pati izgatavo un piemeklē rekvizītus fotosesijai – tērpus un aksesuārus, jo pēc pamatizglītības viņa ir tērpu modelētāja. Savos darbos viņa izvēlas tikai pašus labākos un kvalitatīvākos materiālus no visas pasaules. Kā fotogrāfei, Allai ir svarīgi ieraudzīt un attēlot dzīvas emocijas mākslinieciskās un estētiski baudāmās fotogrāfijās! Ja izvēlēsieties Allu, Jūs iegūsiet profesionālu fotogrāfi un unikālu fotosesiju Jūsu mazulim!

  • Jūs iegūsiet skaistas un profesionāli apstrādātas digitālās fotogrāfijas
  • Alla Verboloza pati veido visus tērpus un aksesuārus fotosesijai
  • Katrā savā fotogrāfijā Alla ieliek pacietību un mīlestību

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!