Sadarbības iespējas

Mēs esam izveidojuši foršu un efektīvu fotonozares portālu, kuru katru mēnesi apmeklē tūkstošiem cilvēku, meklējot informāciju par fotosesiju iespējām, fotogrāfiem, fotostudijām utt. Un, ļoti iespējams, arī Tu šajā portālā vēlētos publicēt savu piedāvājumu.

Vai vēlies pievienoties?

Ja jā – ļoti labi! Tomēr uzreiz varam teikt, ka ne tuvu nepublicējam kuru katru interesentu. Mums ļoti svarīga ir profesionalitāte, tādēļ pirms kādu publicēsim, rūpīgi izvērtēsim sniegto pakalpojumu kvalitāti, reputāciju utt. Bez tam, vietu skaits šajā portālā ir limitēts!

Tomēr, ja uzskati, ka sevi vari saukt par foto ekspertu, un ka līdzšinējie klienti Tevi novērtē ļoti atzinīgi – labprāt sadarbosimies, un, ļoti iespējams, publicēsim piedāvājumu.

Atsūti, lūdzu, mums uz epastu [email protected] savu pakalpojumu aprakstu – pieredzi, cenas, piedāvājumu utt. Noteikti pievieno arī vizuālus materiālus vai saiti uz portfolio, kur varam aplūkot līdz šim paveikto! Ja viss būs labi un varēsim kaut ko piedāvāt – sazināsimies!

Cik tas maksās?

Nedz informācijas publicēšana, nedz uzturēšana šajā portālā nemaksā neko. Jā – mums ir krasi atšķirīga pieeja, un, atšķirībā no citiem portāliem, mēs neņemam nekādas gada maksas. Kam gan patīk tērēt naudu reklāmās, nezinot, vai no tā būs kāda atdeve? …