Skip to main content
foto kursi online un klātienē iesācējiem

TOP 15 Foto kursi Latvijā

Autors - Ieteikumi fotogrāfiem Nav komentāru

Jūsu uzmanībai 15 Latvijas labākie foto kursi (fotogrāfu atsauksmes), kas apgūstami gan online, gan klātienes režīmā, kā arī pieprasītākās fotoskolas un fotoakadēmijas. Tā būs lieliska iespēja gan iesācējiem apgūt fotografēšanas pamatus, gan pieredzējušiem fotogrāfiem gūt plašāku ieskatu fotogrāfijas pasaulē.

Lasīt tālāk
kāzu fotogrāfs cenas cik maksā

Kāzu fotogrāfu cenas

Autors - Ieteikumi klientiem Nav komentāru

Vai vēlaties zināt, cik maksā kāzu fotogrāfs? Esam apkopojuši cenas un paskaidrojuši izmaksas vairāk nekā 20 lieliskiem kāzu fotogrāfiem, kuri teicami tiks galā ar uzdevumu un iemūžinās Jūsu dzīves svarīgāko dienu vēl labāk, kā spējat iedomāties! Jums atliek tikai izvēlēties sev atbilstošāko variantu.

Lasīt tālāk
fotosesija studijā

Fotostudijas īre (noma)

Autors - Ieteikumi fotogrāfiem Nav komentāru

Rīgā visnotaļ daudzās vietās ir pieejama fotostudijas īre (noma) fotogrāfu vajadzībām. Telpu īre fotosesijai ir labs variants, ja Jums nav savas studijas. Šīs vietas atšķiras pēc ļoti dažādiem faktoriem, kā piemēram, interjera, plašuma, tehniskā nodrošinājuma, cenas, atrašanās vietas un daudz kā cita. Mēs esam apkopojuši ja ne visus, tad lielāko daļu iespējamo variantu.

Lasīt tālāk

gatavošanās fotosesijai

Kā sagatavoties fotosesijai

Autors - Ieteikumi klientiem Nav komentāru

Kā sagatavoties fotosesijai? Fotogrāfs ir atrasts un tagad atliek vien parūpēties par dažām detaļām. Ja par detaļām nav pienācīgi padomāts, tās var novērst uzmanību no svarīgākā fotogrāfijā – Tevis! Lai gala rezultātā Jūs bildēs izskatītos nepārspējami, mēs esam apkopojuši pieredzējušu fotogrāfu ieteikumus, kas būtu jāņem vērā gatavojoties fotosesijai!

Lasīt tālāk
patentmaksa fotogrāfiem

Patentmaksa fotogrāfiem

Autors - Ieteikumi fotogrāfiem Nav komentāru

Nereti rodas situācijas, kad cilvēks ar lielu prieku fotografē, taču hobiju pacelt jaunā, profesionālā līmenī, traucē neskaidrības ar saimnieciskās darbības reģistrēšanu un nodokļu nomaksu. Šajā rakstā pastāstīšu, kas ir patentmaksa, kā arī to, kādos gadījumos un apmēros fotogrāfam tā ir jāmaksā. Ticiet vai nē, viss ir daudz vienkāršāk, kā sākumā varētu šķist.

Lasīt tālāk
fotogrāfa saimnieciskās darbības reģistrēšana

Saimnieciskās darbības reģistrēšana

Autors - Ieteikumi fotogrāfiem Nav komentāru

Viens no galvenajiem soļiem, ceļā uz profesionāla fotogrāfa karjeru, ir saimnieciskās darbības reģistrēšana. Tieši neskaidrības par un ap reģistrācijas un grāmatvedības jautājumiem ir galvenais iemesls, kādēļ zināma daļa fotogrāfu tā arī nenonāk nākamajā līmenī. Šajā rakstā es apskatīšu fotogrāfiem visatbilstošākos uzņēmējdarbības veidus, aplūkošu to galvenās priekšrocības un trūkumus, pastāstīšu par reģistrēšanās kārtību un potenciālo nodokļu slogu. Galu galā, lai ikviens fotogrāfs skaidri spētu saprast, kurš ceļš viņam ir visizdevīgākais.

Lasīt tālāk