Skip to main content

Fotostudijas īre (noma)

Autors - 02.07.2020.novembris 17th, 2020Ieteikumi fotogrāfiem
fotosesija studijā

Rīgā visnotaļ daudzās vietās ir pieejama fotostudijas īre (noma) fotogrāfu vajadzībām. Telpu īre fotosesijai ir labs variants, ja Jums nav savas studijas. Šīs vietas atšķiras pēc ļoti dažādiem faktoriem, kā piemēram, interjera, plašuma, tehniskā nodrošinājuma, cenas, atrašanās vietas un daudz kā cita. Mēs esam apkopojuši ja ne visus, tad lielāko daļu iespējamo variantu.

Fotostudijas noma Rīgā

Gan fotogrāfiem, gan klientiem ir ļoti dažādas gaumes, tomēr, caurmērā, zemāk redzamās vietas ir pašas populārākās, jo allaž garantē lielisku fonu un aprīkojumu fotosesijai. Atliek vien pamainīt rakursu, apģērbu vai citus aksesuārus, un rezultāts būs pilnīgi unikāls. Aptuvenās cenas – 10 līdz 35 eiro stundā, bet šo info atradīsiet jau katras konkrētās studijas aprakstā.

Sarkandaugavā

Aptiekas ielā 19

fotostudija Sarkandaugavā
APSKATĪT STUDIJU

Mīlgrāvī

Lēdurgas ielā 5

grezna fotostudija ar eglīti un dīvāniem
APSKATĪT STUDIJU

Latg. priekšpilsētā

Mazā Krasta ielā 83

laba fotostudija Latgales priekšpilsētā
APSKATĪT STUDIJU

Alternatīvas telpas fotosesijai

Rīgā ir atrodamas arī citas telpas, kur ir pieejama fotostudijas noma Jūsu fotosesijas organizēšanai. Arī šeit, caurmērā, būs viss nepieciešamais, lai fotografēšanās izdotos veiksmīga. Protams, pirms doties turp, iesakam sazināties un noskaidrot, kas cik maksās, vai ir pieejami brīvi datumi utt!

Labāk "pirkt" vai nomāt?

Teju katra fotogrāfa sapnis ir pašam sava fotostudija. Vieta radošām izpausmēm, iekārtojot interjeru, vieta sev tīkamākā aprīkojuma izvietošanai. Tomēr, vai tas ir to vērts? Vai tas būs finansiāli izdevīgs lēmums, nevis tikai dārgs hobijs? Vai prātīgāk, jo sevišķi sākumā, nav studijas nomāt?

fotostudijas

Tātad, cik šādas telpas izmaksātu? Zinu vairākas urbānas telpas senās rūpnīcās, kas pieejamas par 1 – 3 eiro kvadrātmetrā. Tiesa, par šādu cenu nevajadzētu cerēt uz apkuri un komunikācijām. Ja vēlaties plašumu, daudz maz izdevīgu atrašanās vietu un iespēju fotografēt visu cauru gadu, nezaudējot komfortu, tad vajadzētu rēķināties ar vismaz 700-1000 eiro mēnesī.

Un neaizmirstiet par kaut vai simbolisku remontu, un tūkstošiem, ko būs jāiegulda gaismās un citā aprīkojumā! Neaizmirstiet arī par divkāršu drošības naudu, ko būs jāiemaksā līguma parakstīšanas brīdī!

Un ko darīt, ja valstij pāri gāžas vīruss? Vai ekonomiskā krīze? Īres naudu tāpat nāksies maksāt, kā minimums, 50% apmērā. Katru mēnesi.

Līdz ar to, es, jo sevišķi sākumā, iesaku neieguldīties, veidojot savas telpas, bet paceļot apkārt, fotografējot dažādās vietās, uzkrājot pieredzi. Tas maksās tikai dažus desmitus eiro par reizi, un no šīs summas daļu (vai pat visu) nosegs pats klients. Tā būs izdevīga brīvība bez lieka riska.

Izsaki viedokli