Vilnis Izotovs fotogrāfs

Vilnis Izotovs

“Manas intereses viennozīmīgi ir fotogrāfija un video – tas ir tas, ko daru no visas sirds! Man patīk tvert cilvēku emocijas, radīt emocionālus portretus. Es esmu kreatīva personība, un man ļoti patīk, ja arī foto pasūtījums ir kreatīvs. Tad es varu izpausties un ielikt savu sirdi. Vēl bez fotogrāfijas man interesē piedzīvojumi, ceļošana un ekstrēmais sports.”

Kategorija: Kāzu fotogrāfs
Cenas: Sākot no € 50 stundā.
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Vilnis Izotovs par fotogrāfu kļuva pirms apaļiem desmit gadiem, kad viņa rokās nonāca pirmā digitālā fotokamera – tautā saukta par ziepju trauku. Vilnis ātri saprata, ka šī nodarbe viņu patiesi aizrauj, un ar to viņš vēlas nodarboties visu savu dzīvi. Tam sekoja mācības Rīgas Stila un modes arodvidusskolā, kur Vilnis apguva fotogrāfa profesiju, kļūstot par sertificētu fotomākslinieku ar valsts diplomu. Fotogrāfija Vilnim nav tikai nodarbošanās – tā ir patiesa sirdslieta un iespēja iemūžināt cilvēku emocijas, dzīves spilgtākās krāsas un notikumus.

Piedāvātie pakalpojumi

Šo daudzo gadu laikā Vilnim ir sanācis iemūžināt visdažādāko formātu pasākumus, tādus kā bērnu ballītes, kāzas, ģimenes fotosesijas u.c. Iemūžināt ir sanācis arī produktus, tomēr galveno uzsvaru Vilnis liek uz kāzu fotografēšanu. Varētu teikt, ka viņš ir starptautisks kāzu fotogrāfs, jo strādāt ir sanācis vairākās Eiropas valstīs. Par saviem pakalpojumiem Vilnis vēlas saņemt visnotaļ demokrātisku samaksu – sākot no 50 eiro stundā, tādēļ sazinieties ar Vilni jau tagad!

  • Vilnis ir fotogrāfs ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi
  • Jūs iegūsiet lielisku cenas un kvalitātes attiecību
  • Viļņa uzņemtās fotogrāfijas sevī iemiesos patiesu dzīvesprieku

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!