fotogrāfs Uģis Nagliņš

Uģis Nagliņš

“Esmu fotogrāfs Uģis Nagliņš. Iemūžinu fotogrāfijā mirkļus, emocijas un jūtas, kuras var redzēt, tikai ieskatoties vērīgāk.”

Kategorija: Kailfoto fotogrāfs
Cenas: Droši jautājiet fotogrāfam!
Atrodas: Rīgā (strādā visā Latvijā)

Fotogrāfa apraksts

Fotogrāfs Uģis Nagliņš fotografēšanu apguva pašmācības ceļā. Viņš regulāri pilnveidoja savas prasmes, pieņemot jaunus un radošus izaicinājumus. Droši varam teikt, ka fotografēšana ir Uģa hobijs un sirdslieta, tomēr, gadiem ejot, tā nav transformējusies par viņa profesiju un iztikas darbu. Taču tas nav šķērslis tam, lai Uģi sauktu par vienu no Latvijas labākajiem un pieprasītākajiem fotogrāfiem. Viņa kontā ir vairāk nekā 120 iemūžinātas kāzas un LKFA biedra statuss.

Piedāvātie pakalpojumi

Uģis Nagliņš ir pazīstams gan kā izcils kāzu, gan kā teicams kailfoto fotogrāfs. Uģim ārkārtīgi patīk radoši izpausties, un ikkatru jaunu izaicinājumu viņš uztver ar patiesu interesi un prieku. Uģis ir iemūžinājis gan dažādas privātās, gan iespaidīgas autocentru kalendāru fotosesijas. Ja arī Jums ir interese piedalīties privātā fotosesijā, droši sazinieties ar Uģi un izstāstiet viņam savu ideju! Uģis Jums sagatavos individuālu piedāvājumu un pastāstīs par pakalpojumu cenām.

Rezervējiet savu fotosesiju jau tagad!